Blog

Podróż busem do Belgii – dlaczego warto?

Belgia jest bardzo popularnym kierunkiem dla Polaków. Jest atrakcyjna ze względów turystycznych, a także zarobkowych, dlatego każdego roku nasi rodacy chętnie wybierają się na zachód, by poznać nową kulturę, zwiedzić nowe państwo lub dorobić na studia. Możliwości transportu jest wiele – od podróży prywatnym autem, przez skorzystanie z usług firm transportowych, po lot samolotem.

Zobacz więcej

Jak wybrać najlepszą firmę przewozową?

Busy kursujące z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii są obecnie niezwykle popularne. Korzystają z nich zarówno osoby wybierające się tam w celach turystycznych, jak i do pracy. Jest to zdecydowanie tańsza alternatywa dla samolotów i świetna opcja dla osób nielubiących latać.

Zobacz więcej

Przejazd busem z Radomia do Holandii – czy warto?

Holandia to bardzo urokliwy kraj – często odwiedzany przez Polaków w celach turystycznych oraz zarobkowych – zarówno do pracy stałej, jak i sezonowej. Nic więc dziwnego, że wielu przewoźników oferuje stałe trasy – czy to samolotem, czy autokarem właśnie w te miejsca.

Zobacz więcej

Podróż z lubelskiego do Holandii – dlaczego busem?

Decydując się na wyjazd do Holandii – czy to w celach zarobkowych, czy turystycznych, najczęściej poszukuje się dobrego, wygodnego i niedrogiego środka transportu. Z województwa lubelskiego można tam dotrzeć na kilka różnych sposobów: lot samolotem (bezpośredni lub z przesiadką), jazda prywatnym samochodem lub podróż busem od firmy przewozowej.

Zobacz więcej