Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Podróż busami do Holandii i Belgii z Łodzi

W zakresie naszych usług leży realizowanie przewozów z Polski za granicę, a Holandia czy Belgia nie stanowią tutaj wyjątku – jesteśmy w stanie zapewnić zagraniczny przewóz osób z Łodzi, a także z innych miast w woj. łódzkim. Podróżowanie za granicę nigdy nie było tak proste, jak jest teraz. Wystarczy zarezerwować miejsce w jednym z naszych busów, by mieć pewność, że przejazd odbędzie się w wyznaczonym terminie oraz o wybranej porze. Terminowość to dla nas kluczowa sprawa, dlatego wywiązujemy się na tym poziomie w 100% i tego samego oczekujemy od podróżujących! Busy kursujące z Łodzi są przystosowane do podróży w różnych kierunkach europejskich, np. do wspomnianej Holandii lub Belgii. Interesuje Państwa wyjazd do któregoś z tych krajów? Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zrealizować marzenia!
Belgia

Busy Łódź – Belgia. Co zapewniamy?

Wiele osób porzuca plany o zagranicznej podróży ze względu na konieczność zaplanowania trasy i wykorzystania w tym celu własnego pojazdu. Nie zawsze jednak transport prywatny będzie dobrym rozwiązaniem! Jeśli całą rodziną chcecie udać się do Belgii, przejazd na kilka aut staje się nieopłacalny, a komfort podróży redukuje do zera. Istnieją też sytuacje, kiedy udają się Państwo do Belgii w celu podjęcia pracy i macie zamiar zostać w kraju na dłużej. Wówczas najlepiej postawić na tzw. przejazd w jedną stronę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym z tych przypadków! Gwarantujemy przejazd komfortowym busem z Łodzi do Belgii na Waszych zasadach, tj. w dniu oraz godzinie ustalonych przez Was. Nasze busy to pojazdy w pełni wyposażone oraz w 100% bezpieczne, a kadra, która zajmuje się ich prowadzeniem, posiada doświadczenie w realizowaniu przejazdów za granicą. Z nami mogą być Państwo pewni, że podróż Łódź – Belgia przebiegnie bez zbędnych komplikacji!
Wyjazdy z Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Powroty do Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Biuro obsługi czynne w godzinach:
pon. – piątek: 07:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 18:00

Przewóz osób do Holandii. Łódź – tu zacznie się podróż

Mieszkacie w Łodzi i marzy Wam się podróż do Holandii? Nie musicie korzystać z opcji lotniczej, przeznaczając jednocześnie wysokie sumy na bilety. Możecie znaleźć się za zachodnią granicą Polski za znacznie mniejsze pieniądze – korzystając z naszych busów! Są to pojazdy, które gwarantują wysoki komfort podróży i to każdemu, niezależnie od wieku: zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, miejsce na sporą ilość bagażu, a także systemy umożliwiające korzystanie z sieci w czasie podróży. W obecnych czasach ma to znaczenie – mogą Państwo pracować zdalnie w trakcie pokonywania kilometrów z Łodzi do Holandii. Nie pozostaje nic innego niż zarezerwowanie terminu i wyruszenie za granicę z Waszej rodzinnej Łodzi!
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Niezależnie od tego, czy myślą Państwo o przewozie osób do Holandii w celach podróżniczych, czy może rozpoczynacie nowy etap w swoim życiu – jesteśmy do Waszej dyspozycji w Łodzi i innych miastach!