Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Busy osobowe do Holandii z różnych miast polskich

W katalogu naszych usług nie mogło zabraknąć organizacji transportu do kraju, jakim jest Holandia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nieco dalsza odległość od Polski niż Niemcy, jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – nasze busy kursujące na trasie Polska – Holandia (oraz transport powrotny) zorganizowaliśmy w taki sposób, aby dotrzeć do Niderlandów nie tylko szybko, ale także komfortowo. Co więcej, wyjazdy proponujemy z wielu regionów w Polsce, w tym z miast takich jak Radom, Warszawa, Tarnów, Lublin, Łódź czy Kielce. Staramy się jednak spełniać każde Państwa oczekiwania, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji transportu busem również z innych miast w regionach: lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim. Na specjalne życzenie możemy zorganizować busy z Polski do Holandii również w miastach spoza wymienionych obszarów – dobro klienta bowiem stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zależy nam na Waszym komforcie, a mamy świadomość, że nie każdy z Was jest w stanie zorganizować na własną rękę całą podróż do Holandii. Z naszymi busami przedostanie się za zachodnią granicę Polski oraz Niemiec nie stanowi żadnego problemu! Prowadzimy przewozy do takich miejscowości jak: Arnhem, Nijmegen, Tilburg, Venlo i wielu innych.

wiatrak holandia

Komfort podróży do Holandii w każdych warunkach

Chcemy podkreślić, że podróżując naszymi busami do Holandii, macie Państwo zagwarantowane bezpieczeństwo w trakcie całego przejazdu. Bierzemy pod uwagę wszelkie utrudnienia, jakie mogą wystąpić na drodze i nie tylko – słuchamy Waszych porad, sprawiając, że busy dostosowane są do Waszych potrzeb. Posiadają wygodne fotele, które zapewniają komfort podczas wielogodzinnej podróży, a także klimatyzację, tak istotną w najgorętsze dni w roku. Tak wyposażony bus sprawia, że trasa Polska – Holandia (bądź droga powrotna) nie stanowi przeszkód zarówno dla osób dorosłych, jak i dla najmłodszych.

Wyjazdy z Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Powroty do Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Biuro obsługi czynne w godzinach:
pon. – piątek: 07:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 18:00

Wyjazdy w każdy dzień tygodnia

Rodzinne wakacje w Holandii lub weekendowa wycieczka na horyzoncie, a transportu wciąż brak? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Organizujemy przewóz w taki sposób, aby pasował on jak największej ilości osób – do dyspozycji pozostaje każdy dzień tygodnia, niezależnie więc, czy chcecie Państwo opuścić Polskę w poniedziałek, wtorek, a może czwartek – busy do Holandii możecie dopasować wyłącznie do swoich potrzeb! Czyni to naszą firmę niezwykle elastyczną oraz przyjazną dla pasażerów. Wielu z nich decyduje się na ponowne skorzystanie z naszych usług – skorzystajcie i Wy!

Wprost nie możemy doczekać się pierwszej wspólnej trasy Polska – Holandia, a po miło spędzonych chwilach – powrotu. Serdecznie zachęcamy do rezerwowania miejsc.