Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Busy do Niemiec z Lublina, Warszawy i innych miast

Oferujemy niezwykle komfortowe oraz zorganizowane na jak najwyższym poziomie przewozy z Polski do Niemiec, które odbywają się za pomocą busów rozpoczynających trasę w Lublinie, Warszawie lub innych polskich miastach. Wiemy, jak skomplikowana może być podróż za granicę we własnym zakresie, dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim tym z Państwa, którzy chcieliby odbyć zarówno wycieczkę krajoznawczą, jak i przedostać się do Niemiec w celach zarobkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam ocenić, które udogodnienia w trakcie podróży są dla Was najważniejsze – i każdego dnia staramy się, aby jakość oferowanych przez nas usług wzrastała na wszystkich szczeblach organizacji. Zapewniamy Państwu szybki transport z Niemiec do Polski, obsługując między innymi takie miasta jak: Berlin, Hanower, Dortmund czy Frankfurt nad Menem.
Brama Brandenburska

Organizujemy busy na trasie Warszawa / Lublin – Niemcy

Wyjazd do Niemiec to jedno, ale co w przypadku, kiedy decydują się Państwo na kilkudniową wycieczkę i chcą mieć zapewniony transport powrotny? Od teraz nie musicie martwić się o brak możliwości powrotu do domu – nasz bus kursuje także na trasie Niemcy – Lublin bądź do Warszawy, aby bezpiecznie odwieźć Was w rodzinne strony. Wystarczy zaplanować wyjazd tak, by dzień jazdy do Polski przypadał na termin podróży realizowanej przez naszą firmę. Nie musicie Państwo martwić się o komplikacje czy opóźnienia, gdyż bus na trasie Niemcy – Lublin tudzież Warszawa ma zaplanowane kursy w taki sposób, aby błyskawicznie i komfortowo odwieźć wszystkich pasażerów. Zawsze staramy się podchodzić do organizacji transportu profesjonalnie oraz brać pod uwagę wszelkie utrudnienia, występujące np. na trasie powrotnej.
Wyjazdy z Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Powroty do Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Biuro obsługi czynne w godzinach:
pon. – piątek: 07:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 18:00

Kursujące busy do Niemiec z Lublina to gwarancja bezpieczeństwa

Z nami będziecie bezpieczni przez cały czas trwania podróży. Nasze busy kursujące do Niemiec, z takich miast jak Warszawa, Lublin czy dowolnych innych w całej Polsce, są pojazdami nowoczesnymi, których przeglądów dokonujemy na bieżąco. Co więcej, zostały one wyposażone w niesamowicie komfortowe miejsca siedzące oraz systemy klimatyzacji, a to niezwykle ważne kwestie, o których większość firm przewozowych niestety zapomina. Stawiając sobie za cel Państwa komfort, robimy wszystko, by zadowolić Was na każdym etapie przewozu – od zarezerwowania miejsca, przez podróż, aż po opuszczenie pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług transportu z Polski do Niemiec oraz w kierunku przeciwnym. Już teraz zarezerwujcie bilety online – nie wychodząc z domu!