Międzynarodowy transport osób i przesyłek

Busy przewozowe do Belgii z wielu polskich miast

Interesuje Państwa bus na trasie Belgia – Polska lub Polska – Belgia? Trafiliście w odpowiednie miejsce! Poruszamy się po różnych miejscowościach w danych krajach w zależności od aktualnych potrzeb naszych klientów. Usługa obejmuje zarówno dojazd pod wskazany adres w celu odbioru klienta, jak i przewóz w wyznaczone przez niego miejsce, pod warunkiem że znajduje się ono na trasie Polska – Belgia. Najczęściej transport realizujemy na południu kraju – nasze busy docierają do takich miast jak Lublin, Kraków, Wrocław, choć nie tylko. Busy przemierzają całe województwa świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie i inne, aby trasa Polska – Belgia oraz powrotna Belgia – Polska zrealizowana była jak najwygodniej dla podróżnych. Jeżeli na mapie nie ma Państwa miejscowości docelowej, prosimy się nie przejmować, gdyż jesteśmy w stanie dotrzeć do niej na życzenie. Dzięki nam Belgia jest na wyciągnięcie ręki!

Bruksela

Transport do Belgii z wielu regionów

Zależy nam na tym, abyście mogli Państwo dotrzeć za zachodnią granicę z wielu regionów. Dlaczego? Ponieważ nie każdy z Was ma możliwość zorganizowania prywatnego przejazdu do stolicy Polski (tam rozpoczyna swoją podróż wiele firm transportowych), aby następnie wyruszyć w trasę za granicę. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą mapę przewozów o takie miasta jak Kielce, Tarnów czy Kraków oraz wiele innych. Od teraz mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego czy małopolskiego nie muszą martwić się o zorganizowanie transportu za granicę. Nasze usługi świadczymy także w Wielkopolsce – w Poznaniu – oraz na Mazowszu, w Radomiu. Tak szeroka gama miejscowości i regionów pozwala nam zadowolić jak największą grupę podróżników, a tym samym czyni z nas firmę godną zaufania – ponieważ dobro Państwa jest dla nas priorytetem.
Wyjazdy z Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Powroty do Polski – codziennie:
– poniedziałki, wtorki, środy, czwartki,
piątki, soboty i niedziele
Biuro obsługi czynne w godzinach:
pon. – piątek: 07:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 18:00

Busy z Lublina, całego woj. lubelskiego i nie tylko – prosto do Belgii!

Nasz bus w Belgii dojedzie między innymi do takich miast jak Brugia, Hasselt, Antwerpia, Gent, Bruksela oraz do wielu innych zgodnie z Państwa potrzebami. W trakcie każdego przejazdu dbamy o to, by zapewnić Wam jak największy komfort oraz wziąć na siebie odpowiedzialność związaną z organizacją transportu – decydując się na skorzystanie z naszych przejazdów busem z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski, macie Państwo zagwarantowane dotarcie do wybranej lokalizacji na czas, bez żadnych komplikacji. Po Państwa stronie leży wyłącznie rezerwacja miejsc, a po naszej – cała reszta. Sztab naszych ekspertów zadba o to, by busy wyruszające m.in. z takich miast jak Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, a także Kielce, Tarnów, Kraków czy Lublin dotarły do Belgii i z powrotem w sposób zaplanowany – bez długich przestojów wynikających z wysadzenia pasażerów. Wierzymy, że nasza oferta translokacji busem do Belgii oraz innych zachodnioeuropejskich krajów przypadnie Wam do gustu i skorzystacie z niej więcej niż raz!

Zachęcamy, aby wybrać nasze busy do Belgii i cieszyć się bezpiecznym, tanim oraz komfortowym przejazdem!